fbpx

Współpraca

Sprzedawaj razem z jedzenie.olesnica.pl!

Pozwól klientom kupować ONLINE!

Udostępniamy Państwu platformę, dzięki której można przenieść swoją ofertę do Internetu i obsługiwać klientów również online.

To Państwo ustalają ceny produktów, opcje płatności, metody i cennik dostawy. My zajmujemy się dostosowaniem naszego rozwiązania do potrzeb danego lokalu gastronomicznego i promowaniem go na naszej stronie - agregatorze miejsc, oferujących jedzenie z dowozem w Oleśnicy.

Zacznij sprzedawać z

Dołącz do platformy jedzenie.olesnica.pl

Pozwól swoim klientom zamawiać wygodnie przez Internet 🙂

Jakie możliwości otrzymasz?

Nasza oferta jest kompleksowa, zadbaliśmy o wszystko!

www

Twoja oferta w Internecie

Dynamicznie zarządzaj swoją ofertą, dodawaj nowe kategorie, produkty, zmieniaj ich ceny, organizuj promocję dla swoich klientów.

pay (1)

Płatności online

Dlaczego by nie uprościć całego procesu? Pozwól klientom płacić ekspresowo i bezpiecznie. Pieniądze zaksięgujesz od razu na swoim koncie!

product (2)

Różne metody dostawy

Zaoferuj wybrane metody dostawy i odbioru zamówienia. Ustal ich cenę, ogranicz ilość dostaw na daną godzinę i dzień. Dobry plan to podstawa!

budget

Brak ukrytych kosztów

Twój produkt - Twój zarobek. Nie ingerujemy w to ile zarabiasz przy pomocy naszej platformy. Jedyna opłata, jaką pobieramy, to miesięczny abonament!

support

Opieka techniczna

Przejdziesz z nami cały proces - od stworzenia sklepu, przez szkolenie z jego obsługi i wstawienie pierwszych produktów. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

coding

Dedykowane rozwiązania

Potrzebujesz czegoś specjalnego? Masz już u nas sklep i chcesz dodać nowe rozwiązania? Nie ma problemu, działajmy! Sky is the limit.

Cennik

Nie pobieramy żadnych prowizji od sprzedaży wygenerowanej dzięki naszej platformie. To Ty sam, ustalasz ile zarabiasz na produkcie i dostawie. Jedyne należności wobec nas to miesięczny abonament i pierwsza, aktywacyjna opłata.

OPŁATA AKTYWACYJNA

899zł

Jednorazowa opłata za stworzenie sklepu dla Państwa i szkolenie z jego obsługi. Do uregulowania w momencie podpisania umowy. 

ABONAMENT MIESIĘCZNY

349zł

Opłata miesięczna z tytułu korzystania ze sklepu internetowego na naszej platformie jedzenie.olesnica.pl. Umowa zawierana jest na okres 6 miesięcy.

PODANE CENY TO STAWKI BRUTTO PŁATNE NA PODSTAWIE FAKTURY VAT.

Masz jakieś pytania?
Jesteśmy do dyspozycji!